Game Hacks

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Game Hacks

Продаваме Добри Хакове За Много Игри Даже и даваме и за безплатни ама не са много добри ако бъдете измамени ние не отговаряме за вашите проблеми! Благодарим ви!!!!!!


+3
Steels
Kapo Verde
WinnerBG
7 posters

    Application for administrator - WinnerBG

    SlytzBG
    SlytzBG
    Администратор
    Администратор


    Posts : 20
    Join date : 24.07.2018
    Location : Sofia

    Application for administrator - WinnerBG Empty Re: Application for administrator - WinnerBG

    Писане by SlytzBG Вто Апр 23, 2019 10:53 am

    Одобрен! Тест период(тест администратор) 2 седмици (14)дни
    SlytzBG
    SlytzBG
    Администратор
    Администратор


    Posts : 20
    Join date : 24.07.2018
    Location : Sofia

    Application for administrator - WinnerBG Empty Re: Application for administrator - WinnerBG

    Писане by SlytzBG Вто Апр 23, 2019 10:46 am

    Оф, у таа куха лейка он нямат разум бре, лелииййй ЗА! "много бързо искаш да ставаш администратор" хахахаха нема как да не ти дам ЗА! толкова форуми опрааме заедно ;д
    WinnerBG
    WinnerBG
    Администратор
    Администратор


    Posts : 7
    Join date : 22.04.2019

    Application for administrator - WinnerBG Empty Re: Application for administrator - WinnerBG

    Писане by WinnerBG Вто Апр 23, 2019 10:43 am

    Baron Corbin написа:Ти нещо много бързо искаш да ставаш администратор брей брей, слушай ся твърде сме много тука администраторите и този пост сегашния ти е достатъчен 

    но ся ще питам няколко въпроса
    1.Как се слагат титли?
    2.Как се банва потребител?
    3.Колко силно го искаш този пост?

    Като ми отговориш на въпросите ще видя какъв ще ми бъде вот-а за сега съм
    Неутрален..
    1.Как се слагат титли?Цъкаш на името на човечеца след т'ва най-долу Profile и от там даваш на долу и си има Специялна титла ли к'во е там
    2.Как се банва потребител?Отиваш пак там върху името на човечеца Profile И даваш на долу със мишката и си има едно Банване на потребителя
    3.Колко силно го искаш този пост?със целият ми живот го искам, искам да стана администратор за да правя форума и.. т'ва можете да ме сложите Тест Администратор да видите как се справям. Това е от мене!
    Emporio Zorani
    Emporio Zorani
    Почетен Пенсионер
    Почетен Пенсионер


    Posts : 4
    Join date : 21.04.2019

    Application for administrator - WinnerBG Empty Re: Application for administrator - WinnerBG

    Писане by Emporio Zorani Вто Апр 23, 2019 10:35 am

    ПРОТИВ! много бързо искаш администратор както каза и Baron Corbin мисля че ще се справиш но..
    този пост сегашния ти е достатъчен
    Freezy.
    Freezy.
    Дизайнери
    Дизайнери


    Posts : 17
    Join date : 22.04.2019

    Application for administrator - WinnerBG Empty Re: Application for administrator - WinnerBG

    Писане by Freezy. Вто Апр 23, 2019 10:33 am

    ЗА! знам че ще се справиш само не се излагай тука моля ти се ;Д

    Успех
    Baron Corbin
    Baron Corbin
    DONATOR
    DONATOR


    Posts : 5
    Join date : 22.04.2019

    Application for administrator - WinnerBG Empty Re: Application for administrator - WinnerBG

    Писане by Baron Corbin Вто Апр 23, 2019 10:31 am

    Ти нещо много бързо искаш да ставаш администратор брей брей, слушай ся твърде сме много тука администраторите и този пост сегашния ти е достатъчен 

    но ся ще питам няколко въпроса
    1.Как се слагат титли?
    2.Как се банва потребител?
    3.Колко силно го искаш този пост?

    Като ми отговориш на въпросите ще видя какъв ще ми бъде вот-а за сега съм
    Неутрален..

    EDIT: ЗА! показа че знаеш как да боравиш със този пост.. дай да видим дали ще удобрят


    Последната промяна е направена от Baron Corbin на Вто Апр 23, 2019 10:49 am; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : А па ти ? :Д даде пари за да станеш Администратор (хахаха))
    Steels
    Steels
    Администратор
    Администратор


    Posts : 14
    Join date : 25.07.2018
    Age : 16
    Location : Bulgaria, Sofia/ Lefkas, Greece

    Application for administrator - WinnerBG Empty Re: Application for administrator - WinnerBG

    Писане by Steels Вто Апр 23, 2019 10:28 am

    ЗА! вярвам че ще се справиш със този пост такаче да..

    Успех  и поздрави!
    Kapo Verde
    Kapo Verde
    VIP
    VIP


    Posts : 7
    Join date : 25.07.2018

    Application for administrator - WinnerBG Empty Re: Application for administrator - WinnerBG

    Писане by Kapo Verde Вто Апр 23, 2019 10:12 am

    Категорично ПРОТИВ! този пост ти е достатачен


    Последната промяна е направена от Steels на Вто Апр 23, 2019 10:14 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Нямаш право да пишеш тук следващия път +1 Предупреждение.)
    WinnerBG
    WinnerBG
    Администратор
    Администратор


    Posts : 7
    Join date : 22.04.2019

    Application for administrator - WinnerBG Empty Application for administrator - WinnerBG

    Писане by WinnerBG Вто Апр 23, 2019 10:10 am

    1) На колко години сте? - 16
    2) Как се казвате? - Митко казват ми митака
    3) Защо искате да получите права като администратор на форума? - защото искам да помогна със правенето на форума и да се докажа че ставам за администратор
    4) От къде сте? -  София
    5) Имате ли опит с phhpb6 и имате ли опит със титлите който трябва да се слагат? - Да много ясно разбирам от phhpb6
    6) Колко често и откога посещавате форума? Секи ден може би цял ден 
    7) Данни за връзка? - Скайп: имаш го Discord: имаш го и него

    Sponsored content


    Application for administrator - WinnerBG Empty Re: Application for administrator - WinnerBG

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Чет Май 02, 2024 8:53 am