Game Hacks

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Game Hacks

Продаваме Добри Хакове За Много Игри Даже и даваме и за безплатни ама не са много добри ако бъдете измамени ние не отговаряме за вашите проблеми! Благодарим ви!!!!!!


    Аpplication For Moderator

    Steels
    Steels
    Администратор
    Администратор


    Posts : 14
    Join date : 25.07.2018
    Age : 16
    Location : Bulgaria, Sofia/ Lefkas, Greece

    Аpplication For Moderator Empty Аpplication For Moderator

    Писане by Steels Нед Апр 21, 2019 2:13 pm

    Всички, които желаят да се кандидатират за модератори, нека го направят като пуснат нова тема в този раздел.

    Ето го и образеца :
    1) Как се казвате? -
    2) На колко години сте? -
    3) Защо искате да получите модераторски права? -
    4) От къде сте? -
    5) Колко често и откога посещавате форума? -
    6) Имате ли опит с phpbb3? -
    7) Данни за връзка? -


    Предупреждение : Съобщения от рода: "Админе дай ми ЗА на кандидатурата", "Админе виж ми кандидатурата", "Админе може ли да ми прегледаш кандидатурата?" не са във Ваша полза.
    Пример за кандидатура :

    1) На колко години сте? - 16
    2) Защо искате да получите модераторски права? - Защото искам да спомогна за развитието му и да няма нарушители
    3) От къде сте? - София
    4) Колко често и откога посещавате форума? - Посещавам го откогато е създаден!
    5) Имате ли опит с phpbb3? - Имам, бил съм модератор и в други форуми/сайтове
    6) Данни за връзка? - Player123

    Кандидатите нямат право да пишат по кандидатурите си, освен ако не им е зададен въпрос!
    За да се кандидатирате за модератор трябва да:
    1. Сте навършили 16.
    2. Да нямате активни предупреждения.
    3. Да имате минимум 65 мнения.
    4. Да сте регистриран/а поне от 3 месец във форума.

    Кандидат админите нямат право да пишат по кандидатурите си, освен ако не им е зададен въпрос!
    Ако бъдете отхвърлен имате право да пуснете кандидатура не по-рано от един месец (30 дена) след отхвърлянето на предишната!
    По кандидатурите могат да пишат само АДМИНИСТРАТОРИ и МОДЕРАТОРИ!

    Екипа на Game Hacks запазва правото да променя правилата по всяко време!

      В момента е: Пет Апр 26, 2024 11:17 am