Game Hacks

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Game Hacks

Продаваме Добри Хакове За Много Игри Даже и даваме и за безплатни ама не са много добри ако бъдете измамени ние не отговаряме за вашите проблеми! Благодарим ви!!!!!!


3 posters

    CS:GO Hack buying

    Baron Corbin
    Baron Corbin
    DONATOR
    DONATOR


    Posts : 5
    Join date : 22.04.2019

    CS:GO Hack buying Empty Re: CS:GO Hack buying

    Писане by Baron Corbin Вто Апр 23, 2019 10:50 am

    SlytzBG написа:
    Baron Corbin написа:Копувам си CS:GO Hack 5dollarscheat за 5$ и бих ви дарил 50 лева, при едно условие ще ви прая форума и ще ви помагам със бъгове на форума и хакове ако сте навити, гласувайте със ЗА! или ПРОТИВ!

    И знаете че ще трябва да ми дадете ранг администратор тук!

    Искам да ви помогна и да си зема този хак за CS:GO надявам се да ми се доверите!
    По предложението ти давам ЗА! но.. по какъв начин ще си купиш хак-чето бих искал да ми отговориш на този въпрос и.. няма смисъл да си зимаш 5dollarscheat със тия 50 лева който даваш ти даваме ранг администратор имаш право да правиш форума и можеш да си земеш най-хубавия хак който предлагаме за CS:GO чакам отговор и като пратиш парите по SMS, Еконт, PayPal ти даваме хак-чето но за предложението съм твърдо ЗА! 


    Хубаво предложение се пак! но нека изчакаме другия колега да видим кво ще каже 

    PayPal.
    Steels
    Steels
    Администратор
    Администратор


    Posts : 14
    Join date : 25.07.2018
    Age : 16
    Location : Bulgaria, Sofia/ Lefkas, Greece

    CS:GO Hack buying Empty Re: CS:GO Hack buying

    Писане by Steels Пон Апр 22, 2019 8:54 pm

    Baron Corbin написа:Копувам си CS:GO Hack 5dollarscheat за 5$ и бих ви дарил 50 лева, при едно условие ще ви прая форума и ще ви помагам със бъгове на форума и хакове ако сте навити, гласувайте със ЗА! или ПРОТИВ!

    И знаете че ще трябва да ми дадете ранг администратор тук!

    Искам да ви помогна и да си зема този хак за CS:GO надявам се да ми се доверите!
    Твърдо ЗА! и дано се справиш на поста като администратор 
    SlytzBG
    SlytzBG
    Администратор
    Администратор


    Posts : 20
    Join date : 24.07.2018
    Location : Sofia

    CS:GO Hack buying Empty Re: CS:GO Hack buying

    Писане by SlytzBG Пон Апр 22, 2019 8:51 pm

    Baron Corbin написа:Копувам си CS:GO Hack 5dollarscheat за 5$ и бих ви дарил 50 лева, при едно условие ще ви прая форума и ще ви помагам със бъгове на форума и хакове ако сте навити, гласувайте със ЗА! или ПРОТИВ!

    И знаете че ще трябва да ми дадете ранг администратор тук!

    Искам да ви помогна и да си зема този хак за CS:GO надявам се да ми се доверите!
    По предложението ти давам ЗА! но.. по какъв начин ще си купиш хак-чето бих искал да ми отговориш на този въпрос и.. няма смисъл да си зимаш 5dollarscheat със тия 50 лева който даваш ти даваме ранг администратор имаш право да правиш форума и можеш да си земеш най-хубавия хак който предлагаме за CS:GO чакам отговор и като пратиш парите по SMS, Еконт, PayPal ти даваме хак-чето но за предложението съм твърдо ЗА! 


    Хубаво предложение се пак! но нека изчакаме другия колега да видим кво ще каже 
    Baron Corbin
    Baron Corbin
    DONATOR
    DONATOR


    Posts : 5
    Join date : 22.04.2019

    CS:GO Hack buying Empty CS:GO Hack buying

    Писане by Baron Corbin Пон Апр 22, 2019 8:42 pm

    Копувам си CS:GO Hack 5dollarscheat за 5$ и бих ви дарил 50 лева, при едно условие ще ви прая форума и ще ви помагам със бъгове на форума и хакове ако сте навити, гласувайте със ЗА! или ПРОТИВ!

    И знаете че ще трябва да ми дадете ранг администратор тук!

    Искам да ви помогна и да си зема този хак за CS:GO надявам се да ми се доверите!

    Sponsored content


    CS:GO Hack buying Empty Re: CS:GO Hack buying

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пет Мар 29, 2024 7:54 am